O firmie

Tworzymy ciekawy, skuteczny i efektywny zespół profesjonalistów, spełniających z powodzeniem wymagania i cele biznesowe klienta.

Praca jest dla nas pasją, która przynosi wiele satysfakcji i zadowolenia, nie tylko naszym Klientom, ale także nam samym.

W naszej ofercie znajdują się gadżety reklamowe, słodycze reklamowe a także zestawy upominkowe świąteczne i całoroczne. Posiadamy też bardzo szeroką ofertę gadżetów świątecznych. Kolejną dziedziną naszej działalności jest organizacja imprez i eventów. Organizowane imprezy są na wysokim poziomie zgodnie z życzeniem i wymaganiami klienta.

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to możliwość zareklamowania twojej firmy. Wzmocnij swoją markę ciekawym produktem dopasowanym do twojej branży.

Mamy w ofercie produkty na każdą okazję, od tanich drobiazgów do masowej promocji po wyszukane i luksusowe przedmioty przeznaczone dla klientów VIP.

Wieloletnia współpraca i dobór sprawdzonych podwykonawców, pozwala nam zaoferować wszelkie możliwe metody znakowania dostępne na rynku.

1

2

Słodycze reklamowe

Posiadamy bogatą ofertę słodyczy z logo np: bombonierki, ciasteczka, herbata, cukierki  w bardzo ciekawych opakowaniach dostępnych w różnej kolorystyce z możliwością naniesienia logo.

Zestawy upominkowe

Nasza oferta świątecznych oraz całorocznych zestawów upominkowych to nasze autorskie projekty przygotowywane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zależy nam by nasi klienci odczuli satysfakcję z zakupu wybranych prezentów.

3

4

Gadżety świąteczne

To grupa upominków i gadżetów dedykowanych specjalnie na święta, ozdoby świąteczne i inne ciekawe produkty umilające świąteczny czas.

 

Zaufali nam

6. Kanlux.png9. EST.png10. Shenker.png7. Energomix.png12. Energostal.png11. Metaplast.png1.Classen.png4. Solaris.png2.Astor.png8.Brass.png5. Todis.png3.Sauter.png